Spokojenost!

Datum: 04.04.2012 | Vložil: Gartepka

FF už čtu nějaký ten pátek a převážně se zajímám o pár HP/SS, a musím říci, že hledání kvalitních povídek už není tak lehké jako před pěti lety. O to víc mě potěšila tato jednorázovka. Je napsána s takovou lehkostí a příjemně se čte.
Charaktery postav jsou dokonalé, od nebelvíry až po zmijozely. Jen mě trošku mrzí, že nejsou zmíněny i ostatní koleje a reakce profesorů, ikdyž si to dokáži živě představit ;).
Žádat tě o pokračování asi nemá smysl, ale člověk nikdy neví, že?! Takže, moc moc prosím o pokračování ;)
Srovnáváním s Cambiare Podentes je trošku mimo mísu. Povídku znám od počátku vzniku a vůbec bych si na ni nevzpomněla nebýt již napsaných komentářů. Jistě má společné téma - otroctví. A to je tak všechno. Povídek na toto téma je nespočet... To je jako kdyby se všechny povídky na téma adopce Harryho Severusem srovnávaly s RJŽJ. Kdybych byla autor, tak by mě to akorát znechutilo a s přibývajícím počtem podobných komentářů bych se na nějaké zveřejňování natož psaní s prominutím vykašlala. A to by byla přeci škoda! Takže zařaďte lidi zpátečku a užívejte si čtení těchto skvělých povídek...

Přidat nový příspěvek